2021 KIŞ SEZONU ÜRÜNLERİNDE %60'A VARAN İNDİRİM!
ULUSLARARASI ÜCRETSİZ KARGO & 30 GÜN İÇİNDE İADE
HABER BÜLTENİNE KAYIT OL %10 İNDİRİM KAZAN
Türkçe tr
  • English en
  • Türkçe tr
2021 KIŞ SEZONU ÜRÜNLERİNDE %60'A VARAN İNDİRİM!
ULUSLARARASI ÜCRETSİZ KARGO & 30 GÜN İÇİNDE İADE
HABER BÜLTENİNE KAYIT OL %10 İNDİRİM KAZAN
Sepet 0

Neden Doğal İplikler?

Neden Doğal Elyaflı Giysiler?
Halifaks'ta benzersiz trikolarımızda saf doğal elyaf iplikleri kullanıyoruz. Binlerce yıl içinde gelişen ipliklerimiz doğal performans kumaşlarıdır. Nefes alabilir, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş ve inanılmaz fitilleme özellikleri sunan akıllı iplikler, yalnızca trikolarımızı en yüksek konfor ve güvenilirlik seviyesine itmek için ayaklardır.

Müşterilerimizin %100 sürdürülebilir, doğal ürünlere geçiş yapmalarına yardımcı olma konusunda tutkuluyuz ve gardıroplarında küçük ayarlamalar yapmanın, giysilerinde hissettiklerini ve doğal liflerin çevreye nasıl fayda sağlayacağını nasıl değiştireceği konusunda tutkuluyuz.
Su itici ve dayanıklı doğal lifler, insan yapımı olanlardan önemli ölçüde daha güvenlidir ve yenilenebilir aynı zamanda geri dönüştürülebilir doğasıyla güvenilir şekilde giyebilirler.

Sentetik elyafların aksine, doğal olanlar inanılmaz bir tutuşa ve parlaklığa sahiptir, bu da boyaların yapay görünmeden parlak ve koyu olmasına izin verir ve yüzey dokuları inanılmaz derecede sıcak ve rahattır.

İpliklerimiz, onlarca yıllık bilgi ve beceriyle dünyanın en iyi iplikçilerinden elde edilir ve doğal elyaf trikolarımızda lüks ve mirasın temelini garanti eder.
Başlangıçta daha fazla yatırım olmasına rağmen, doğal elyaflar, süveterinizin ömrünü minimum yıkama gerektiren, kolayca tamir edilebilen ve gençleştirilen elyaflar ve süveterinizin şeklini ve şeklini koruyacağı anlamına gelen organik 'geri tepme' özellikleri ile garanti eden bir dizi kaliteye sahiptir ve daha uzun süre hissedilir.

Merinos Yünü
Binlerce yıldır koyunlar, en zorlu koşullara dayanacak şekilde evrimleşmiştir. Koyun yünü onları rüzgardan, yağmurdan ve güneşten korur. Yün, sıcaklığa tepki verir, bu nedenle sizi sıcak tutma ve aynı zamanda nemi tutma özelliğine sahiptir, böylece vücudunuzdaki ısı ve teri uzaklaştırarak sizi serinletme özelliğine sahiptir.

Yün canlı bir doğal elyaf olduğu için kötü bakterileri çeken polyesterden farklı olarak koku giderici bakterileri barındırdığı anlamına gelir, bu nedenle spor salonu kitiniz çabuk yıkanmazsa kokacaktır.
Özellikle ince ölçülü örgülerimizin üzerine katlandığında, elemanlardan en üst düzeyde yalıtım sağladığı için yün kazaklarımızı seviyoruz.

Pamuk
Örme pamuk, yumuşak, cilt dostu, nefes alabilen bir elyaftır. Yaz aylarında pamuk, nemi emerek vücuttaki ısıyı uzaklaştırdığı için idealdir. Ağırlığının 10 katı kadar su emebildiği için yüksek yoğunluklu egzersizler için pamuk önermiyoruz, ancak günlük kullanım için idealdir.

Pamuk güçlü ve dayanıklıdır, bu da onu makinede yıkamak için mükemmel kılar ve lifler tüylenmez. Pamuklu giysiler ayrıca lekelere karşı dayanıklıdır ve kokulara sentetik elyaflardan daha fazla direnç gösterir.
Görünümümüzü pamuklu trikolarımızın sahip olduğu eşsiz örtü ile tamamlamayı seviyoruz.

Suni giysilerden farklı olarak, doğal liflerle yapılan giysiler yıkandıklarında biyolojik olarak parçalanamayan materyallerin mikro boncuklarını dökmez. Doğal lifler çevre dostudur.