2020-2021 KIŞ SEZONU ÜRÜNLERİNDE %80'E VARAN İNDİRİM!
ULUSLARARASI ÜCRETSİZ KARGO & 30 GÜN İÇİNDE İADE
HABER BÜLTENİNE KAYIT OL %10 İNDİRİM KAZAN
Türkçe tr
  • English en
  • Türkçe tr
2020-2021 KIŞ SEZONU ÜRÜNLERİNDE %80'E VARAN İNDİRİM!
ULUSLARARASI ÜCRETSİZ KARGO & 30 GÜN İÇİNDE İADE
HABER BÜLTENİNE KAYIT OL %10 İNDİRİM KAZAN
Sepet 0

Hikayemiz

Halifaks Triko Hakkında
İstanbul merkezli benzersiz bir triko üreticisi olan Halifaks, müşterilerimiz için en saf triko deneyimini sunmaya çalışıyoruz, bu yüzden triko üretiminde sadece doğal elyaf iplikler kullanıp suni ve sentetik elyaflardan uzak duruyoruz.
Halifaks trikolarının her parçasının en kaliteli malzemelerden üretildiğinden emin olmak için dünyayı tarıyoruz. Ekstra ince merinos yünü için İtalya'ya - sonra birinci sınıf pamuk için Hindistan ve Mısır'a, ultra sıcak, yumuşak Alpaka için Güney Amerika'ya ve ünlü yün ve kuzu yünü için Britanya Adaları'na seyahat ediyoruz.
Bu iplikleri alıp uzun ömürlü, şık, işlevsel giysiler haline getiriyoruz.
Tarihimiz
1965 yılından itibaren erkek giyim sektöründe faliyet gösteren Halifaks, 2009 yılında Samancı Grup bünyesine geçmiştir. 1965 yılından beri Türkiye'nin İstanbul şehrinde üretim yapıp dünyanın birçok yerine Türk yapımı triko ve t-shirt ihraç etmiştir. O zamandan beri sağlam adımlarla ilerleyen Halifaks, dün olduğu gibi bugün de güçlü bir marka olarak yaşamaktadır.
Şirket Kültürü
Onlarca yıllık bilgi birikimimiz, becerimiz ve işçiliğimiz, en yeni makineler ve geleneksel üretim teknikleriyle sorunsuz bir şekilde birleştiriyoruz, özel olarak hazırladığımız trikoları uygun fiyat-performans dengesini yakalayıp müşterilerimize sunuyoruz. Dahası, kazaklarımız doğal ve sürdürülebilirdir, giysilerimizde suni ve sentetik elyaflara olan bağımlılığımızı devamlı azaltıyoruz.
Tek kullanımlık giysiler üretmeye inanmıyoruz, üstelik süveterimizde suni ve sentetik elyaf yok. Modern kalıplarda zamansız klasikler üretmek için yalnızca dünyanın en iyi ipliklerini kullanmaya odaklanıyoruz. Trikolarımız, ister yukarı ister aşağı, ister yazın ister kışın giyinmek için rahat, nefes alabilir ve zahmetsizdir. Kazaklarımızın tamamı İstanbul'daki ailemizin sahibi olduğu ve işlettiği fabrikalarda yapılmaktadır. Zincirimizde aracı olmadığı için trikomuzu uygun fiyata sunabiliyoruz. Hafif örgülerden rahat kalın kazaklara kadar herkes için bir şeylerimiz var.
Şirket Profili
Detaylı şirket profili için lütfen info@halifaks.com.tr adresine mail atınız.
Tasarımlarımız
Koleksiyonlarımız, her günü olağanüstü kılıyor. En kaliteli pamuk, alpaka, merinos yünü ve lambswool'dan zamansız klasikler ve gardırop zımbaları üretiyoruz.
İpliklerimiz
Halifaks'ta doğal iplikler kullanıyoruz. Binlerce yıl içinde gelişen ipliklerimiz, doğanın performans kumaşlarıdır. Elyaflarımız cilt dostudur, nefes alabilir, olağanüstü fitilleme ve ısıyla düzenleme özellikleri sunar, sürdürülebilir, güzel renk ve tutuş sağlar, ancak en önemlisi, giymesi gerçekten rahattır.
Fabrikalarımız
Fabrikalarımızda ürünlerimizin %96'sı kendi bünyesinde tamamlanıyor, yıkıyor, buharlıyor ve presliyoruz. Bu arada aracı olmadan tüm süreci kontrol ettiğimiz anlamına gelir. Bu düzenli modelde çalışarak, giysilerimizin bütünlüğünden emin olabilir ve fiyatlarımızı adil olarak belirleriz.
Vizyonumuz
Bir müşterinin markalarla ve trendlerle olan ilişkisinin geçici doğasını net bir şekilde anlayarak, yalnızca her trendden daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış zamansız gardırop zımbalarının en erişilebilir ve benzersiz yorumları oluşturmaya odaklanıyoruz.